Seçmiş olduğun bir hayvan ile, senin duygularını analiz ediyoruz. Duygu ve his bakımın dan nasıl bir insan olduğunu seni sana anlatıyoruz.

Haydi başlayalım, kişiliğini ve karakterini analiz edelim :)

Haydi başlayalım, kişiliğini ve karakterini analiz edelim :)

Seçtiğin Hayvana Göre Kişiliğini ve Duygularının Analizini Yapıyoruz Testi

 1. Sonucun: Haydaa özgürlüğüne neden düşkün değilsin?

  Görünüşe göre muhabbet kuşu ve papağan cinsi konuşkan hayvanlar seviyorsun. Bu senin yalnızlık korkularını gidermeye çalıştığının anlamına geliyor. Sınırlı bir hayata ve yaşam alanına sahip olduğun için, genel olarak ev hayatını seven özgürlüğüne düşkün olmayan kişilik ve duygu özelliklerini taşıdığını ifade ediyor. (Bizce sosyal olmayı dene).

 2. Sonucun: Duygusallığa mı önem veriyoruz ne ?

  Kedi seçtiğine göre, genel olarak el hareketleriyle kendini ifade etmeye çalışan birisisin, vücut dili senin için fazlasıyla önemli bi durum. Duygu bakımın dan sarılmayı, dokunmayı ayrıca sevgini bu yolla ifade etmen senin en keskin duygu özelliklerin den bir kaçı. Ayrıca diğer özelliklerini de unutmamak lazım, duyguların dan da fazla olan Liderliği sevmen, Cazibeli oluşun ve asil davranışlara sahipsin. Hadi iyisin iyi.

 3. Sonucun: Duyguların seni ele veriyor..

  Köpek seçtiğine göre, aşırı duygusal ve sadakate bağlı bir kişiliği taşıyorsun. Duyguların her zaman senin için oldukça önemli, genel olarak karşı tarafın duygularını ve hislerini daha fazla önemsiyorsun. Kendine biraz çeki düzen vermelisin, bencil ol demiyoruz kendini de birazcık önemse. Ayrıca dikkat çekmeyi seven, insanlarla sürekli irtibat kurmaktan keyif alan ve yeni insanlar tanımayı seven birisisin. Doğru yoldasın, köpeği seçtiğine göre, duyguların seni ele veriyor demektir.

 4. Sonucun: Farklı tarzı seven, duyguları yoğun bir hobi insanısın!

  Vay canına balığı seçtin! Genellikle evcimen bir kişiliğe sahipsin ve tam bir hobi insanısın. Herşeyi kolay beğenen birisi değilsin, zor beğeniyorsun. Farklılığa önem veren, ayrıca meditasyon gibi aktivitelere ilgi duyduğunu anlayabiliyorum. Duyguların keskin, aşırı bağlılık hissi yaşıyorsun. Kendine özgü bir dünya kurma hissi seni heyecanlandırıyor. Sahip olma duygun da oldukça iddialı. 

 5. Sonucun: Oldukça monotonsun :(

  Kaplumbağayı seçtin, hayatın oldukça monoton. Karakter bakımın dan heyecanlanma duygunu yitirmiş gibisin. Sıradan bir hayatı yaşamayı seviyorsun, duyguların oldukça karmaşık ve ne yapmak istediğini bilen birisi değilsin. Sadece yalnız başına odana kapanıp, sessizliği seven kendi başına takılan bir tipsin. Birisi sana, karşı cinsin senden hoşlanıyormuş dediğin de, ya aman ne uğraşıcam diyip konuyu kestirip atan kişiliğe sahipsin. Biraz da fazla uykuyu seven :(

 6. Sonucun: Hımm görünüşe göre, renkli ve heyecanlı bir kişiliğe sahipsin.

  Kurbağa seçimin senin, renkli bir hayat yaşamayı sevdiğini karakter bazlı olarak heyecanı sevdiğini belirtiyor. Genel anlamda sürekli insanların arasına karışmayı çılgınca yaşamayı ve eğlenmeye oldukça fazla düşkünsün. Hiç bir şeyi umursamıyorsun, hayatı akışına göre yaşamak her zaman tercihin. Tarzınla oldukça konuşuluyorsun, insanlar hakkım da ne düşünür demek yerine kendine özgün tarzınla umrumda değil ben böyle daha iyi hissediyorum diyen tipsin. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları