Uzunundan kısasına, desenlisinden düzüne ya da kalınından incesine kadar şallar her zaman hayat kurtarıcı ve tarz yaratıcı olmuşlardır. Kendimizi kışın ruhuna kaptırdığımız şu günlerde de yine içimizi ısıtarak güzelliğimize güzellik katacak şallar her kışın vazgeçilmez modası.

Kışın Şal Modası!

Bir Kış Masalı

            Bu kış birçok markada karşınıza çıkabilecek romantik desenli pastel tonlardaki şallar özellikle kalın örgüleri ve 3 boyutlu dokularıyla kendini peri masalında hissetmek isteyen kadınlar için çok sayıda seçenek sunuyor. Elegant ve zarif bir imaj yaratmak için tercih edebilirsiniz.

Şalın Geometrisi

            Kareler, zikzaklar, ekoseler, geometrik desenler bu kışa damgasını vuracak gibi görünüyor. Hem kalın hem de ince seçenekler sunan geometrik desenli şallar canlı renkleriyle tüm kıyafetlere kışa inat bir sıcaklık katıyor.

Pırıl Pırıl Bir Akım

            Trendler arasına geri dönen parlak şallar çok sayıda varyasyona sahip. Yalnız gece değil gündüz de rahatlıkla kullanabileceğiniz opsiyonları olan şallarda simli iplikler kullanıldığı gibi kendinden parlayan farklı kumaş tercihleri de mevcut.

Sokak Modasına Yön Verin

            Kış aylarında sokak modasının en belirleyici unsuru montlarımızı, trençkotlarımızı, pardösülerimizi ya da ceketlerimizi tamamlamak için kullandığımız atkı ve şallar. Sonsuz şal seçenekleri de kendi tarzınızı yaratmanız için sonsuz bir özgürlük sağlıyor. Kışın griliğinden kurtulmak için tercih edebileceğiniz sizi sıcak tutacak canlı renklerdeki etnik desenli şallar ve üretebileceğiniz kendinize has bağlama şekillerinizle bu kış moda sizden sorulsun.

Her Kombinin Tamamlayıcısı

            İstediğiniz farklı renk geçişleri yakalamak da olabilir sıkıcı sayılabilecek bir kombini hareketlendirmek de ya da etkileyici bir imajı sade bir görüntüyle elde etmek istiyor olabilirsiniz. Tüm bu arayışlarınıza cevap tercih edeceğiniz şal olabilir ve bu küçük aksesuarın yarattığı değişiklik sizi gerçekten şaşırtabilir. Bu kış çok tercih edilen nakış detaylı ya da püskül eklemeli şalları mutlaka denemelisiniz.

Sizce de çok hoş değil mi :)

Sizce de çok hoş değil mi :)

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları