Erkekleri baştan çıkartmak için, ahım şahım bir güzelliğe sahip olmanıza gerek yok. Bazı ufak detaylar ile kesinlikle karşınızda ki erkeği baştan çıkartacaksınız. Elde etmek oldukça basit.

1. Bu tarz modelli uzun çoraplar, kalem eteğin altına giyildiği zaman erkekleri baştan çıkartmak için tam bir nokta atışı demektir.

Bu tarz modelli uzun çoraplar, kalem eteğin altına giyildiği zaman erkekleri baştan çıkartmak için tam bir nokta atışı demektir.

2. Renkli dantelli çoraplar ile erkeklerin yüreklerini ağızlarına getirebilirsiniz.

Renkli dantelli çoraplar ile erkeklerin yüreklerini ağızlarına getirebilirsiniz.

3. Mini etekler de kullanacağınız bu ten gösteren çorap ile karşınızda ki erkeğin sizi keşfetmesini sağlayabilirsiniz. Üst kısımda bulunan lastik detayını biraz olsun göstermek daha iyi olucaktır

Mini etekler de kullanacağınız bu ten gösteren çorap ile karşınızda ki erkeğin sizi keşfetmesini sağlayabilirsiniz. Üst kısımda bulunan lastik detayını biraz olsun göstermek daha iyi olucaktır

4. Biraz masum ve biraz da şehvetli görünmek istiyorsan bu tarz modeller kesinlikle senin tercih olmalı.

Biraz masum ve biraz da şehvetli görünmek istiyorsan bu tarz modeller kesinlikle senin tercih olmalı.

5. Playboy ruhlu bir kadınsan, tam olarak etekle beraber bu çorap kombine edilerek giyebilirsin.

Playboy ruhlu bir kadınsan, tam olarak  etekle beraber bu çorap kombine edilerek giyebilirsin.

6. Benim fiziğim mükemmel bacaklarımı ön planda tutmak istiyorum diyorsan bu tarz detaylı çoraplar giymen istediklerini alabilmen için doğru adım olacaktır.

Benim fiziğim mükemmel bacaklarımı ön planda tutmak istiyorum diyorsan bu tarz detaylı çoraplar giymen istediklerini alabilmen için doğru adım olacaktır.

7. Jean altına giyilen file çoraplar, erkeklerin akıllarını başların dan alıyor. Bir dene bence.

Jean altına giyilen file çoraplar, erkeklerin akıllarını başların dan alıyor. Bir dene bence.

8. Uzun elbiselerin altına giyeceğiniz bu tarzda külotlu çoraplar karşı tarafın sizi arzulamasının ciddi bir nedeni.

Uzun elbiselerin altına giyeceğiniz bu tarzda külotlu çoraplar karşı tarafın sizi arzulamasının ciddi bir nedeni.

9. Bir kadın olarak, karşı tarafın ne istediğini iyi bilmeniz şart!

Bir kadın olarak, karşınız da ki erkeği baştan çıkartmanın oldukça kolay olduğunu bilmeniz gerekiyor, önemli olan giyeceğiniz uzun kıyafetler, şortlar, mini eteklerin altına hangi çorapları tercih etmeniz gerektiğidir. 

Bu tarz örnek olarak gösterdiğimiz çorapları giyerek, etek, şort, uzun elbiseler ile kombini yaptığınız zaman çevreniz de ki insanların size bakışı ve siz den gözlerinin alamamasını fark edince doğru bir yolda olduğunuzu anlayacaksınız. 

Biraz benim de tercih ettiğim bu tarz çoraplar ile çevrem de ki erkeklerin sadece bir seksi çorapla nasıl baştan çıkartabileceğimi keşif etmeme sebep oldu. Erkekleri baştan çıkartabilmek için bilmeniz gereken tek şey, doğru kombini yapımı ve seksi külotlu çoraplar ve seksi taytlar ile bacaklarınızı ön plana çıkartmaktan geçiyor. 

Kendinize güvenin ve kendinizi aşın.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları